0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

احتمال فوق العاده نازک و سبک بودن مک بوک تاشو اپل

دسته بندی :تکنولوژی, لپ تاپ 21 اردیبهشت 1401 ام‌سینام 744
احتمال فوق العاده نازک مک بوک تاشو اپل

احتمال فوق العاده نازک مک بوک تاشو اپل طبق گزارش جدید The Elec، اپل در حال کار بر روی پنل‌های OLED مک‌بوک نازک‌تر است که می‌توانند در لپ‌تاپ‌های تاشو آینده استفاده شوند. این به نوبه خود می تواند به دستگاهی کمک کند که پنل ها تا حد ممکن نازک و سبک شوند و آن را به چشم اندازی جذاب برای کاربران تبدیل کنند.

در حالی که این فناوری احتمالاً چند سال از تحقق آن باقی مانده است، اما هنوز یک اشاره جالب به آینده دستگاه های اپل است. همچنین به انبوه فزاینده شایعات می افزاید که نشان می دهد اپل یک دستگاه تاشو مخفی در کارهای اسکانک خود دارد.

 

احتمال فوق العاده نازک مک بوک تاشو اپل

احتمال فوق العاده نازک مک بوک تاشو اپل

 

به طور معمول، پلاریزرها فقط برای عبور نور از جهات خاص از پانل استفاده می شوند. این باعث بهبود دید هنگام استفاده از دستگاهی با پلاریزه می شود. با این حال، نقطه ضعف این است که پلاریزه کننده ها می توانند روشنایی نمایشگر را کاهش دهند. با افزایش قدرت مقابله می شود، اما این به نوبه خود، طول عمر نمایشگر را کاهش می دهد. اشکال اصلی دیگر این است که پلاریزه کننده ها ضخامت پانل را افزایش می دهند. با خارج کردن پلاریزه از معادله، پانل ها را می توان نازک تر و کم مصرف تر کرد.

 

رونمایی از ۴ گوشی تاشو سامسونگ در سال ۲۰۲۱

 

و این چه ارتباطی با نمایشگرهای تاشو مک بوک دارد؟ ساده است – یک صفحه نمایش نازک تر احتمالاً راحت تر تا می شود و به طور بالقوه باعث افزایش طول عمر و سهولت استفاده آن می شود. و علاوه بر این، همه ما می دانیم که اپل دوست دارد محصولاتش نازک و سبک باشند، بنابراین هر کاری که تیم کوک و دوستان می توانند انجام دهند تا حجم غیر ضروری را از بین ببرند، می تواند در کارت باشد.

 

احتمال فوق العاده نازک مک بوک تاشو اپل

احتمال فوق العاده نازک مک بوک تاشو اپل

 

این احتمالاً در مورد دستگاه به طور کلی صادق است. افشای اطلاعات و شایعات حاکی از آن است که این دستگاه یک mashup iPad/MacBook خواهد بود، بنابراین هر چیزی به اندازه یک تبلت قابل حمل باید نازک و سبک باشد. با یک صفحه نمایش فوق باریک، اپل احتمالا به دنبال کاهش وزن در جاهای دیگر نیز خواهد بود. به عبارت دیگر، این دستگاه می تواند به عنوان یک پر سبک باشد، هم برای موارد استفاده آن و هم با سلیقه زیبایی شناختی اپل باشد.

 

اسپیکر هوشمند هوم‌پاد مینی در کنار آیفون ۱۲

 

احتمال فوق العاده نازک مک بوک تاشو اپل

احتمال فوق العاده نازک مک بوک تاشو اپل

 

همانطور که در ابتدای خبر اشاره کردیم، اخیراً خبرهای زیادی در مورد مصحولات تاشوی اپل در رسانه‌های خبری مطرح می‌شود. برای مثال «راس یانگ»، متخصص حوزه‌ی نمایشگر، ادعا کرد که اپل روی یک دیوایس ۲۰ اینچی تاشو کار می‌کند. با این وجود اما، انتظار نداشته باشید که ثمرات کارهای پنهانی اپل را به این‌زودی‌ها ببینید. راس یانگ و آقای کو هر دو بر این باورند که از سال ۲۰۲۵ می‌توانیم شاهد رونمایی از این محصولات کوپرتینویی‌ها باشیم. احتمالاً در روزها و هفته‌های آتی باز هم از این قبیل‌ خبرها خواهیم شنید.

 

منبع: Digitaltrends

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0