0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

رونمایی از ۴ گوشی تاشو سامسونگ در سال ۲۰۲۱

دسته بندی :تبلت, تکنولوژی, موبایل 24 آذر 1399 ام‌سینام 558
رونمایی از ۴ گوشی تاشو سامسونگ

رونمایی از ۴ گوشی تاشو سامسونگ، طی هفته‌های گذشته گزارش‌های مختلفی در مورد گوشی‌های تاشو سامسونگ منتشر شده و تعداد زیادی از این گزارش‌ها به عرضه‌ی ۳ گوشی تاشو در سال ۲۰۲۱ اشاره کرده‌اند. Note به عنوان اولین محصولی که قلم را با تلفن ادغام می‌کند، جهانی کاملاً تازه را در جیبتان جای می‌دهد. هنگامی که با سبک جدید زندگی روبه‌رو می‌شویم، زندگی به دستگاه کاملاً تازه‌ای نیاز پیدا می‌کند. این یک تلفن هوشمند معمولی نیست. بلکه یک کامپیوتر تمام‌عیار در جیب شماست.

رونمایی از ۴ گوشی تاشو سامسونگ

حالا یکی از خبرگزاری‌های کره‌ای اعلام کرده که سامسونگ در این سال در واقع از ۴ گوشی تاشو رونمایی می‌کند. طبق گزارش این خبرگزاری، این گوشی‌ها شامل دو مدل گلکسی زد فولد ۳ و دو مدل گلکسی زد فلیپ ۲ هستند. همچنین در گزارش موردنظر آمده که هر ۴ گوشی از فناوری ۵G بهره می‌برند که البته با توجه به همه‌گیر شدن این قابلیت در بین انواع و اقسام تراشه‌ها، بهره‌گیری این گوشی‌ها از چنین مشخصه‌ای اصلا تعجب‌آور نیست.

به نظر می‌رسد به این زودی‌ها نباید انتظار معرفی این گوشی‌ها را داشته باشیم زیرا بر اساس این گزارش، هر ۴ گوشی تاشو سامسونگ در نیمه‌ی دوم ۲۰۲۱ راهی بازار خواهند شد. همانطور که گفتیم، پیش از این به نظر می‌رسید سامسونگ در سال ۲۰۲۱ از سه گوشی‌ تاشو‌ به نام‌های گلکسی زد فولد ۳، گلکسی زد فولد لایت و گلکسی زد فلیپ ۲ رونمایی خواهد کرد.

سایت ET News اعلام کرده سامسونگ مشغول توسعه‌ی یک گوشی رول شونده است ولی در سال ۲۰۲۱ راهی بازار نخواهد شد. ظاهرا نمایشگر این گوشی رول شونده از بخش فوقانی کوچک و بزرگ می‌شود و این یعنی نسبت به اوپو رویکرد متفاوتی را اتخاذ کرده است.

منبع: Android Authority

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0