0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

عینک هوشمند شرکت North با ویژگی های جدید و ضروری

دسته بندی :فناوری اطلاعات 17 فروردین 1398 ام‌سینام 856
عینک هوشمند شرکت North با ویژگی های جدید و ضروری 2

شرکت North عینک های هوشمند Focals، این هفته اعلام کرد که به روز رسانی عینک خود را برای اضافه کردن قابلیت های جدید و بسیار مورد نیاز بود. این شرکت پشتیبانی از کنترل های Spotify را اضافه کرد. کاربران می توانند آهنگ ها را حذف کنند، عنوان / خواننده آهنگ را ببینند و حجم دستگاه گوش دادن متصل شده خود را از حلقه کنترل همراه با عینک، به نام حلقه، تنظیم کنند.

این شرکت بزرگ نورت همچنین به روز رسانی‌هایی را انجام می‌دهد که مراحل را برای حمل و نقل و همچنین تاخیر ارائه می‌کند. کاربران همچنین می‌توانند ETA های خود را با مخاطبین به اشتراک بگذارند. تا کنون، Focals فقط می‌تواند مسیرهای پیاده روی یا توانایی تماس با Uber را فراهم کند. این دستورالعمل های رانندگی را فراهم نمی‌کند، احتمالا چون Focals خاموش می‌شود، زمانی که فکر می‌کند یک راننده در حال رانندگی است. (:

عینک هوشمند شرکت North با ویژگی های جدید و ضروری

عینک هوشمند شرکت North با ویژگی های جدید و ضروری

عینک هوشمند شرکت North

علاوه بر این، شرکت ویژگی “Rewind” که از میکروفن داخلی عینک استفاده می‌کند را معرفی کرد. عینک یادداشت های صوتی را ضبط می‌کند، آنها را به سرورهای شمالی ارسال می‌کند و سپس آنها را پردازش و رونویسی می کند. پس از پردازش، کاربران با ایمیل صوتی و متنی خود یک ایمیل دریافت خواهند کرد.

همه این ویژگی ها بسیار خوب و قابل توجه هستند و برای بقای شرکت مهم هستند. وقتی عینک ها را در ماه فوریه بررسی کردیم، به طور خاص از این واقعیت خبر دادیم که آنها از مسیرهای حمل و نقل (برای نیویورکر ضروری است) پشتیبانی نمی‌کنند و اجازه پخش موسیقی را نپذیرفتند، دلیل اصلی اغلب برای چک کردن تلفن بود.

شرکت North می‌گوید؛ برخی از ویژگی های ممکن است برای کاربران پرداخت نشده Spotify در دسترس باشد. اما به طور كلي، اين ويژگي ها از تجربه Focal ساخته خواهد شد كه بسيار مورد نياز است با توجه به اين كه در ماه فوريه، 150 كارمند در بخش توليدي خود، 150 كارمند را از دست دادند.

ترجمه و گردآوری : توسط تیم اِم‌سینام مگ

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0