0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

ماوس سه‌بعدی Lexip، تحولی تازه در تکنولوژی بازی های کامپیوتری

دسته بندی :تکنولوژی, کامپیوتر 23 آذر 1399 ام‌سینام 514
ماوس سه‌بعدی Lexip

ماوس سه‌بعدی Lexip سازندگان این ماوس که برای جذب منابع مالی از کمپین کیک‌استارتر کمک گرفته‌اند می‌گویند جوی‌استیک‌های به کار رفته در این ماوس راه‌حلی قابل قبول برای تمام بازی‌های کامپیوتری هستند.

ماوس سه‌بعدی Lexip

جوی‌استیک‌های به کار رفته در این ماوس Lexip راه‌حلی قابل قبول برای تمام بازی‌های کامپیوتری هستند. جوی‌استیک اول این ماوس داخلی است و به وسیله‌ی چرخش پوسته‌ی ماوس کنترل می‌شود. این ماوس می‌تواند بیش از سیصدهزار حالت جوی‌استیک را ثبت کند. جوی‌استیک دوم در ناحیه کناری ماوس قرار گرفته و به وسیله‌ی انگشت شست کنترل می‌شود. ماوس سه‌بعدی لکسیپ به گیمرها وعده‌ی تجربه‌ای هیجان‌انگیز را می‌دهد. هیجانی که با به کار بردن دو جوی‌استیک داخلی در این ماوس به اوج می‌رسد.

به خاطر نوع و ناحیه‌ی قرار گرفتن جوی‌استیک دوم، این ماوس در دو مدل مخصوص برای افراد راست‌دست و چپ‌دست ارائه می‌شود. این جوی‌استیک دوجهته، شبیه آنچه که قبلا در جوی‌استیک‌های کنسول‌های بازی دیده‌ایم طراحی شده است. این ماوس همچنین به یک حسگر لیزری مجهز شده که به کاربر امکان می‌دهد جزییات بازی را با سرعت و دقت بالا اجرا کند.

ماوس سه‌بعدی Lexip

کمپانی طراح و سازنده‌ی این ماوس می‌گوید که این محصول برای تمام افرادی که در سطوح مختلف بازی‌های کامپیوتری را دنبال می‌کنند مناسب است. مهم نیست تمام روز را به صورت حرفه‌ای بازی می‌کنید یا بازی کردنتان محدود به چند ساعت در آخر هفته است.

ماوس سه‌بعدی Lexip

کاربر این ماوس می‌تواند از طریق کنترل پنلی که در اختیار دارد، نیازهای خود را نصبت به عادت و علاقه‌ی خود شخصی‌سازی کند. برای مثال هر جوی‌استیک می‌تواند به عنوان کلید‌های نشان‌گر صفحه‌کلید تعریف شود و جای صفحه‌کلید را در بسیاری از بازی‌ها بگیرد. برای خرید ماوس میتوانید از ماوس های فروشگاه ام سینام خرید نمایید.

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0