0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

محصولات برنده و بازنده‌ی ال‌جی در سال ۲۰۲۰

دسته بندی :تکنولوژی, گجت, موبایل 14 دی 1399 ام‌سینام 535
برنده و بازنده‌ی ال‌جی در سال ۲۰۲۰

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، بخش موبایل ال‌جی در چند سال اخیر وضعیت مساعدی نداشته است. اما به نظر می‌رسد برنده و بازنده‌ی ال‌جی بعد از مدت‌ها انتظار، مدیران این شرکت تصمیم گرفته‌اند وضعیت این بخش از ال‌جی را بهبود ببخشند.

برنده و بازنده‌ی ال‌جی

به همین خاطر در سال ۲۰۲۰ نشانه‌های اولیه‌ی تغییر مسیر بخش موبایل ال‌جی نمایان شد و امیدواریم این رویکرد ادامه‌دار باشد. در ادامه به گوشی‌های برنده و بازنده‌ی ال‌جی در سال ۲۰۲۰ می‌پردازیم.

برنده: ال‌جی ولوت ۵G

ال‌جی ولوت یک مثال بارز برای تغییر مسیر این شرکت محسوب می‌شود. اول از همه باید به برند «ولوت» (Velvet) اشاره کنیم که یک تصمیم عالی برای کنار گذاشتن برند سری گوشی‌های G و امتحان کردن ایده‌ی جدیدی است.

 

ال‌جی ولوت ۵G موفق شد سروصدای زیادی راه بیندازد. این گوشی مانند بسیاری از دیگر گوشی‌های ۲۰۲۰ از تراشه اسنپ‌دراگون ۷۶۵G بهره می‌برد که علی‌رغم داشتن قیمت پایین، مجهز به مشخصه‌های پیشرفته‌ای است و در ضمن از فناوری ۵G هم پشتیبانی می‌کند. به نظر می‌رسد ال‌جی ولوت ۵G محبوب‌ترین گوشی ال‌جی در سال ۲۰۲۰ بوده و بنابراین این تغییر رویکرد بخش موبایل ال‌جی با موفقیت مواجه شده است.

 

بازنده: ال‌جی ولوت

این شرکت مدتی بعد از معرفی مدل ۵G ولوت، مدل ۴G آن را هم راهی بازار کرد که در کمال تعجب از تراشه‌ی قدیمی اسنپ‌دراگون ۸۴۵ بهره می‌برد. همان‌طور که انتظار داشتیم، این گوشی اصلا مورد توجه قرار نگرفت و معلوم نیست دلیل مدیران ال‌جی برای حرکت عجیب و غریب چه بوده است.

 

برنده و بازنده‌ی ال‌جی در سال ۲۰۲۰

 

باید خاطرنشان کنیم این گوشی به دلیل بهره‌گیری از تراشه‌ی قدیمی علاوه بر اینکه پشتیبانی از ۵G را از دست داده، بلکه از سرعت شارژ پایین‌تری هم بهره می‌برد. می‌توان این احتمال را مطرح کرد که ال‌جی تعدادی تراشه اسنپ‌دراگون ۸۴۵ در انبارهای خود داشته و با این کار خواسته از آن‌ها استفاده کند.

 

برنده: ال‌جی وینگ

این گوشی با وجود اینکه به طور گسترده مورد استقبال قرار نگرفته، اما به خوبی ظرفیت‌ها و امکانات بخش تحقیق و توسعه‌ی ال‌جی را نشان می‌دهد. ال‌جی با راه‌اندازی بخش جدیدی به نام پروژه Explorer در تلاش است محصولات نوآورانه‌ای را طراحی و راهی بازار کند. چنین کاری مطمئناً نیاز به هزینه‌ی بودجه‌ی زیادی دارد ولی نمی‌توان این ریسک‌پذیری ال‌جی را تحسین نکرد.

 

برنده و بازنده‌ی ال‌جی در سال ۲۰۲۰

 

به عنوان مثال محصول بعدی پروژه Explorer یک گوشی با نمایشگر رول شونده است که ظاهراً در آینده‌ی نزدیک معرفی می‌شود. باید ببینیم تلاش‌های ال‌جی برای نوآوری در حوزه‌ی موبایل با استقبال کاربران هم روبرو می‌شود یا نه.

منبع: GSM Arena

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0