0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

ارائه ویجت Spotify به نوار بازی ایکس باکس در ویندوز 10

دسته بندی :اخبار بازی 16 فروردین 1398 ام‌سینام 869
ارائه ویجت Spotify به نوار بازی ایکس باکس در ویندوز 10 توسط مایکروسافت

ارائه ویجت Spotify به نوار بازی ایکس باکس در ویندوز 10 یکی از تحولات در عرصه کنسول بازی می‌باشد. فیلیپ اسپنسر رئیس مایکروسافت سال گذشته، قبول کرد که سازنده نرم‌افزار برای تیزرهای رایانه‌ای “کارهای زیادی در ویندوز” انجام داده است.

مایکروسافت در حال حاضر شروع به بهبود ادغام Xbox خود را در کامپیوتر با ارائه بازسازی بزرگ برای ویژگی نوار بازی در ویندوز 10 می‌باشد. برای تست نسخه بتا، نوار بازی به روز شده در حال حاضر شامل ویدجت است که بیشتر شبیه پوشش  تجربه GeForce Nvidia است.

این ویجت‌ها شامل بسیاری از ویژگی‌هایی هستند که معمولا در نوار بازی پیدا میشوند، اما همچنین یک میزبان از موارد جدید وجود دارد. مایکروسافت Spotify را به این ویژگی ادغام می‌کند، به شما این امکان را می‌دهد تا پخش آهنگ را در طول بازی ها کنترل کنید.

همچنین یک ویجت صوتی برای تنظیم حجم بازی و خروجی و یک ویجت برای نظارت بر CPU، GPU و استفاده از RAM نیز وجود دارد. نوار بازی ایکس باکس با استفاده از winkey + G در ویندوز 10 فعال می‌شود، و این طرح جدید باعث می شود که آن را بسیار چشمگیر تر کند، اگر می خواهید آن را تغییر دهید و سپس به سرعت به یک بازی بازگردید.

ارائه ویجت Spotify به نوار بازی ایکس باکس در ویندوز 10 توسط مایکروسافت 2

ارائه ویجت Spotify به نوار بازی ایکس باکس در ویندوز 10 توسط مایکروسافت 2

ارائه ویجت Spotify

شرکت بزرگ مایکروسافت همچنین با تغییر سریع تصاویر و به اشتراک گذاری ویژگی های توییتر، تبدیل تصاویر اسیر شده به الگوهای رفتاری ساده تر می‌شود. شما می توانید ویدیو را ضبط کنید، متن اضافه کنید، و سپس بلافاصله به توییتر بفرستید.

در حالی که این رابط در بالای بازی شما قرار دارد. حتی یک ویجت اجتماعی جدید Xbox با لیست دوستان و توانایی ارسال سریع پیام از نوار بازی وجود دارد.

مایکروسافت واقعا به بهبود نوار بازی از یک نوار ساده به ویژگی های Overlay که کاملا قابل تنظیم است متمرکز شده است. شما می توانید ویجت‌ها را در جایی که میخواهید پین کنید و انتخاب کنید که کدامیک شامل یا پنهان باشد.

نوار جدید بازی ایکس باکس

این نوار جدید بازی ایکس باکس در حال حاضر مورد آزمایش برای gamers PC است، و مایکروسافت به دنبال بازخورد قبل از این به طور گسترده‌ای است. اگر میخواهید نوار بازی جدید را امتحان کنید، می توانید این کار را با راه اندازی Xbox Insider Hub در رایانه شخصی ویندوز 10 و انتخاب ویندوز Gaming از محتوای خودی برای فعال سازی آن انجام دهید. به نظر می رسد که مایکروسافت در نهایت به نقص برخی از نقص های رایانه شخصی خود می پردازد و ما انتظار داریم که در سال جاری E3 بیشتر کار کند.

ترجمه و گردآوری : توسط تیم اِم‌سینام مگ

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0