0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

درنظر گرفتن چند موارد مهم برای خرید عروسک برای دختربچه‌ها

دسته بندی :صنایع دستی, فرهنگ و هنر 7 شهریور 1398 ام‌سینام 1530
درنظر گرفتن چند موارد مهم برای خرید عروسک برای دختربچه‌ها

اول از همه درباره عروسک های ام سینام صحب کنیم، اکثر این عروسک‌ها را در مغازه‌های شهرها پیدا نمی‌کنید؛ اما در فروشگاه اینترنتی ام سینام چرا! چون معمولا تولید انبوه نمی‌شوند و توزیع آن‌ها به صورت محدود انجام می‌شود.

مهم‌ترین نکته درباره این عروسک‌ها شخصیت و چهره متفاوت آن‌هاست. بسیاری از آن‌ها چهره‌های آشنای ایرانی‌اند که احتمالا بچه‌ها ما ایرانی‌ها آن‌ها را می‌شناسند و در دنیای واقعی، می‌توانند آن‌ها را پیدا کنند و درباره‌شان حرف بزنند.

 

موارد مهم برای خرید عروسک برای دختربچه‌ها

تقریبا همه‌ی دختر بچه‌ها به عروسک علاقه زیادی دارند. عروسک برای دختربچه‌ها، راحت‌ترین و مطمئن‌ترین هدیه است. اما باید توجه زیادی به سن دختربچه در انتخاب عروسک مناسب داشت.

سن خیلی مهمه! مثلا برای یک نوزاد، بهتر است عروسکی که بیشتر از 2 یا 3 رنگ عمده دارد نخرید. همچنین باید دقت کنید که چون نوزادان ممکن است اسباب بازی خود را در دهان خود فرو کنند، عروسکهای خیلی کوچک یا عروسکهایی که اجزای کوچک قابل جدا شدن که احتمال بلعیدن دارند، عروسکهای به خصوص پلاستیکی که دارای لبه‌های تیز هستند، عروسکی که ممکن از مواد پلاستیکی مضر ساخته شده باشد، خطرناک است.

عروسکی که دارای پرز زیاد باشد نخرید اونم خیلی خطرناکه. مثلا جنس توشکا و نیوسافت در عروسکهای پولیشی بدون پرز بوده و برای این منظور بسیار مناسب هستند. در فروشگاه اینترنتی ام سینام، جنس دقیق عروسکها و پرزدار بودن یا نبودن آنها برای اطمینان از این موضوع نوشته شده است. همچنین در ام سینام مگ درباره انواع جنس پارچه‌های استفاده شده در ساخت عروسکهای پولیشی توضیح داده شده است.

 

درنظر گرفتن چند موارد مهم برای خرید عروسک برای دختربچه‌ها 2

درنظر گرفتن چند موارد مهم برای خرید عروسک برای دختربچه‌ها 2

 

موارد مهم دیگر در سن، برای سنین بالای 3 سال، که در حال رشد و شکل‌گیری شخصیت هستند، انتخاب عروسک مناسب می‌تواند بسیار مفید، مهم و در مواردی حتی تهدیدآمیز باشد. امروزه، از آنجا که بیشتر دختربچه‌ها با کارتونهای انیمیشنی سر و کار زیادی دارند، انتخاب کاراکتر مناسب عروسکی از این کارتونها می‌تواند برای آنها هم بسیار جذاب و هم بسیار آموزنده باشد.

البته در این مورد باید به شخصیت کاراکتر و مطابقت آن از نظر اجتماعی با ارزشهای خانوادگی و جامعه توجه داشت. در نتیجه، در هنگام خرید عروسک شخصیت کارتونی، به رفتار و محتوای مرتبط با آن شخصیت از نظر اجتماعی دقت داشته باشید تا برای بچه بدآموزی نداشته باشد.

 

عروسک برای دختر بچه‌ها

یک مورد دیگر انتخاب عروسک کادو برای دختربچه‌ها، عروسکهایی است که دختربچه بتواند به عنوان کودک خود به او نگاه کند. دختربچه‌ها دوست دارند از همان دوران کودکی حس مادر بودن را در دنیای بازی خود تجربه کنند. همچنین آنها می‌توانند با چنین عروسکهایی حس همزاد پنداری داشته و آنها را جایگزین خود در دنیای بازی در نظر بگیرند یا با شخصیت خیالی آنها دوست شوند.

 

خرس البته عروسک خرس هم خیلی با نمکه! تقریبا هیچکس نیست که از خرسهای عروسکی خوشش نیاید. این نوع عروسکهای پولیشی، به خاطر لطیف و نرم بودن پارچه‌ها و الیاف استفاده شده در آنها، حس بسیار خوبی در هنگام بغل کردن و لمس کردن به افراد می‌دهند.

به خصوص خرسهای عروسکی بزرگ برای دختربچه‌ها علاوه بر حس دوستی و لطافت، باعث احساس آرامش و امنیت بیشتر در کودکان می‌شود. به خصوص وقتی که کودک باور داشته باشد که این خرس مهربان می‌تواند از اون در مقابل خطرها مراقبت کند.

برای سنین بالاتر از 9 سال، خرید عروسک برای دختربچه کمی سخت‌تر می‌شود. در این سنین، بهتر است بیشتر سراغ شخصیت‌هایی با خصوصیات آموزنده یا عروسکهایی با جنس لطیف و اندازه بزرگ بروید. دقت کنین که دختربچه‌های بالای 9 سال، در حال تبدیل شدن به خانمهای جوان هستند و کم کم علایق آنها نیز متفاوت با دختر بچه‌های کوچکتر می‌شود.

 

خرید عروسک‌های دست ساز ایرانی

هم‌اکنون شما کاربران عزیز ام‌سینام مگ می‌توانید از فروشگاه اینترنتی ام‌سینام در قسمت اسباب بازی و کودک بخش عروسک‌ها با قیمت مناسب انواع عروسک‌های دست ساز ایرانی خریداری نمایید.

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0