0

سبد خرید شما خالی است.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات اِم‌سینام

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی اِم‌سینام به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت اِم‌سینام هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری اِم‌سینام و سایر خدمات ارائه شده توسط اِم‌سینام به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات اِم‌سینام است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین اِم‌سینام از سوی کاربر است.

روش بازگرداندن وجه مرجوعی در اِم‌سینام به یک طریق انجام می‌شود؛ واریز به حساب بانکی، یکی از اصول اولیه اِم‌سینام برای جلب رضایت حداکثری کاربران، تضمین ۷ روزه بازگشت کالا برای کاربران است. در این بخش کوتاه توضیح می‌دهیم که بعد از ثبت درخواست مرجوعی یک کالا دیجی‌کالا چطور هزینه سفارش‌های بازگشت داده شده را به حساب خریداران باز می‌گرداند.

پس از اینکه کالایی به دلیل مشخصی مرجوع شد و به دست اِم‌سینام رسید، کارشناسان اِم‌سینام بررسی‌های لازم را متناسب با دلیل بازگشت آن کالا انجام می‌دهند. با تأیید کارشناسان، بازگشت کالا نهایی می‌شود و هزینه‌ای که خریدار پرداخت کرده است به روش زیر به حساب او بازگردانده می‌شود:

 

واریز به حساب بانکی

کاربر می‌تواند با مراجعه به قسمت تماس با ما، انتخاب بخش خدمات پس از فروش موضوع و توضیحات بازگشت کالا را نوشته و برای کارشناسان اِم‌سینام ارسال کند. کارشناسان اِم‌سینام در اسرع وقت موضوع را بررسی کرده درصورت صحت اطلاعات کارشناسان فروشگاه اِم‌سینام با شما تماس حاصل کرده و کارت بانکی بنام خریدار که واریز وجه از طریق آن انجام شده باشد  را از شما دریافت کرده و وجه به حساب شما بازگردانده می شود.

نکته: در صورتی که کارت به نام خریدار نباشد و خرید توسط همان کارت انجام نشده باشد امکان استرداد وجه به حساب شخص دیگر امکانپذیر نمی باشد.

0